بانوان سپاهان در مسابقات دواتلون (دوگانه) قهرمان شدند

اصفهان- ایرنا- بانوان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مسابقات دواتلون (دوگانه) در رده سنی بزرگسالان و جوانان قهرمان شدند.

حمید باقری مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز پنجشنبه به ایرنا گفت: مسابقات دواتلون لیگ بانوان کشور از روز گذشته به میزبانی هیات ورزش سه گانه, باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان, پایگاه چهارم هوانیروز و شهرداری منطقه ۱۳ اصفهان در شهرک مسکونی هوانیروز آغاز شد و تا فردا ادامه دارد.

وی افزود : در این مسابقات ۴۷ ورزشکار از ۱۴ استان، در ۲ رده سنی ۱۶ سال به بالا و زیر ۱۶ سال و در مسافت اسپرینت شامل ۵ کیلومتر دو، ۲۰ کیلومتر دوچرخه و ۲.۵ کیلومتر دو به رقابت پرداختند که هر ۲ رده سنی ورزشکاران فولاد مبارکه سپاهان به مقام قهرمانی دست یافتند.

باقری گفت: در نتایج انفرادی و رده سنی بزرگسالان فاطمه میریان از فولاد مبارکه سپاهان قهرمان، اسماء بیگ زاده از شرکت آب و فاضلاب کرمان دوم و زهرا رئیسی از فولاد مبارکه سپاهان سوم شدند.

همچنین در رده سنی جوانان بهاره عرب از فولاد مبارکه سپاهان قهرمان، حدیث نصر از فولاد مبارکه سپاهان دوم و نیلوفر رضایی از فولاد مبارکه سپاهان حائز رتبه سوم شدند.

دواتلون (دوگانه) تلفیقی از ورزش‌های دو و میدانی و دوچرخه سواری است که ورزشکاران ابتدا باید مسافت ۵ کیلومتر را بدوند و سپس ۲۰ کیلومتربا دوچرخه رکاب بزنند و در نهایت نیز مجددا ۲.۵  کیلومتر بدوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =