ووشوکاران سیستان و بلوچستان در رقابت‌های کشوری حضور یافتند

زاهدان- ایرنا- رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: ۹ ووشو کار این استان در رقابت‌های قهرمانی جوانان و نوجوانان کشور حضور یافتند.

عباس شیبک روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور از امروز در استان کردستان در مجموعه ورزشی آزادی سنندج آغاز شد.

وی ادامه داد: علی نارویی، شعیب صفرزایی، میکائیل نارویی، ابوالفضل کرد، یاسین شهرکی، بهزاد عامری، علیرضا بامری، محمد ریگی و محمد مهدی نصرتی ووشو کاران سیستان و بلوچستان در این دوره از رقابت‌ها را تشکیل می‌دهند.

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان بیان کرد: نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها جواز حضور در اردوی تیم ملی جوانان برای حضور در رقابت‌های جهانی مراکش را به دست خواهند آورد.

وی خاطر نشان کرد: ووشو به عنوان یکی از رشته‌های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستان‌های سیستان و بلوچستان بیش‌از سه هزار ورزشکار را جذب کند که از این تعداد افزون‌بر ۱۵۰ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.
به گزارش ایرنا هم‌اینک افزون‌بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی در این استان مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =