هر تصمیم که مسوولان درباره لیگ قهرمانان آسیا بگیرند، انجام می‌دهیم

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: هر تصمیمی که مسوولان ورزشی کشور در قبال بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بگیرند، انجام خواهیم داد زیرا این موضوع، یک بحث ملی است.

«عبدالرضا موسوی» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تلاش مجموعه باشگاه استقلال این است که این تیم برای نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران به بهترین شکل ممکن آماده شود.

وی افزود: امروز قرار است نمایندگان چهار تیم شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا با دبیر کل کنفدراسیون جلسه‌ای را برگزار کنند و امیدواریم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که میزبانی به ایران برگردد چرا که شایسته این اتفاق هستیم و در تمام سال‌های اخیر به بهترین شکل ممکن از تیم‌هایی که به ایران آمده‌اند پذیرایی کرده‌ایم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: هر تصمیمی که مسوولان ورزشی در قبال بازی‌های تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا بگیرند انجام خواهیم داد. این یک بحث ملی است و اگر بگویند بازی کنید بازی خواهیم کرد و اگر بگویند بازی نکنید حتما این کار را انجام خواهیم داد.

موسوی تصریح کرد: در ماجرای سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا یک اجماع کلی حاصل شده است و خوشبختانه همه ارکان ورزشی از تصمیم ناعادلانه‌ای که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شده حمایت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: فرهاد مجیدی از محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ استقلال بوده است و در این برهه زمانی، قرعه هدایت استقلال به نام او افتاده است و وظیفه همه است از وی حمایت کنند و امیدواریم با تدابیر وی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران استقلال در نیم فصل دوم بهترین نتایج را به دست آوریم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان درباره جنگ کلامی که میان وی و «محمد نوری» پیشکسوت استقلال به وجود آمده است نیز گفت: من حرفی در این باره نمی‌زنم چرا که استقلال در این مقطع و شرایط فعلی به آرامش نیاز دارد و باید از تنش دور باشد. شاید ایشان بخواهد مصاحبه کند اما من به همه پیشکسوتان استقلال احترام گذاشته و اگر او می‌تواند به استقلال کمک کند، آماده همکاری با او هستم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha