پاتوق معتادان در محله بهاران پایتخت جمع شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از متلاشی شدن پاتوق معتادان و دستگیری ۶ سوداگر مرگ و کشف ۲ کیلو و ۹۷۶ گرم شیشه و ۲ کیلو و ۷۳۰ گرم هروئین یک کیلو و ۳۱۵ گرم تریاک در محله بهاران پایتخت خبر داد.

به گزارش روزچهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهارداشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و به منظور رسیدگی به شکایات و نارضایتی اهالی محله بهاران که از برپایی پاتوق استعمال و خرید و فروش مواد مخدر توسط ۶ سوداگر مرگ اعلام شکایت کرده بودند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به بررسی ها و اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط ماموران و هماهنگی قضائی، گفت: دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت و ماموران پایگاه پنجم موفق شدند در یک عملیات ضربتی ۶ سوداگر مرگ را در محل مسکونی دستگیر کنند.

سرهنگ حسنوند یادآور شد: علاوه بر دستگیری متهمان، در این عملیات در مجموع ۲ کیلو و ۹۷۶ گرم شیشه و ۲ کیلو و ۷۳۰ گرم هروئین یک کیلو و ۳۱۵ گرم تریاک و ۷۰ عدد پایپ و حدود ۱۱ میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، افزود: تشدید طرح ها و برنامه های کنترلی برای ارتقاء امنیت و آرامش مردم، در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد.

محله بهاران تهران در غرب پایتخت واقع شده است و از ناحیه شمال و شرق با بلوار کوهسار و بلوار سولقان ـ سنگان، از جنوب با منطقه کن و از غرب نیز با رودخانه کن هم مرز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =