جنایت‌های داعش این بار در قالب رمانی عاشقانه

تهران- ایرنا- رمان «عاشق داعشی من» نوشته هاجر عبدالصمد با ترجمه مهدیه داوودی در انتشارات کتابستان منتشر شد.

رمان عاشق داعشی من تلاش می‌کند جنایت‌های آشکار داعش را در سایه‌ داستانی عاشقانه روایت کند و از این رهگذر، برخی مسائل جامعه را از نگاه زنی مطلقه به چالش بکشد.

نویسنده سعی کرده تا جنایت‌های داعش را با سبک و سیاق هنری و در قالب رمان روایت کند و ماجرای دخترانی را بنویسد که با سرخوردگی از ظلم و بیداد جامعه خود، در دام اندیشه‌های مسموم داعش گرفتار شده‌اند.

آنها زمانی به حقیقت ماجرا پی می‌برند که دیگر دیر شده است و خود را در بند کسانی می‌بینند که هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند و هریک دچار سرنوشتی خواندنی و عبرت‌آموز می‌شوند.

رمان عاشق داعشی من نوشته هاجر عبدالصمد با ترجمه مهدیه داوودی در ۲۹۲ صفحه و با قیمت ۳۵۰۰۰ تومان منتشر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
    0 0
    خبر فاقد ارزش های خبری است بشدت دچار ضعف اطلاعات است بیشتر شبیه "داده" است و به اطلاعات تبدیل نمی شود. برای مثال هاجر عبدالصمد کیست ؟ کتاب به چه زبانی نگارش شده است که مترجم آن مهدیه داوودی است؟ علت و انگیزه انتشار این خبر چیست ؟ در کشور روزانه و ماهانه ده ها و صد ها کتاب منتشر می شود چه عامل یا عواملی موجب شده که این کتاب مورد توجه قرار گیرد و تبدیل به خبر شو؟ متاسفانه مدت ها است که خبر های از این دست که " داده های " تبدیل به "اطلاعات " نمی شود و فقط داده است در ایرنا به دلیل کم تجربگی عوامل تهیه و انتشار خبر زیاد شده است.