۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۰
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83644667
۰ نفر

برچسب‌ها

شهروندان ایلامی از پارک خودرو در دامنه کوه ها خودداری کنند

ایلام‌- ایرنا- رییس پلیس راه ایلام از شهروندانی که برای برف بازی به کوه های اطراف می روند خواست وسیله نقلیه خود را در حاشیه جاده ها و مکانی پارک کنند که باعث اختلال و انسداد مسیرها نشود.

سرهنگ رضا همتی زاده شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز پارک خودرو خانواده هایی که برای برف بازی به دامنه کوه های اطراف از جمله پشت تونل آزادی یا سرابله مراجعه کرده بودند، باعث کندی در تردد وسایل نقلیه عبوری شده بود.

وی افزود: این افراد باید آگاه باشند که با پارک ماشین خود در یک مکان نامناسب هم باعث اختلال در تردد و راهبندان می شوند و هم ناراحتی و کندی حرکت دیگر ماشین های عبوری را در پی دارند.

همتی زاده یادآور شد: هم اکنون به علت بارش سنگین برف تردد در محورهای گردنه قلندر به سرابله، آبدانان - کبیرکوه، گردنه قلاجه و دره شهر تنگه - رازیانه که از راه های ارتباطی اصلی استان هستند، بدون زنجیرچرخ امکان پذیر نیست.

وی تاکید کرد: با توجه به سرما و افت دمای هوا و تبدیل برف موجود به یخبندان، میزان لغزندگی جاده ها بیشتر می شود که رانندگان در صورت اقدام به سفر حتما زنجیرچرخ داشته باشند.

وی اضافه کرد: با وجود برف سنگین، سرمای هوا، حضور مردم در طبیعت برفی، تردد مداوم ماشین های عبوری اما با مدیریت درست و به موقع در سطح استان تمام محورها باز و تردد در آنها روان است و برخلاف محورهای مواصلاتی سایر استان ها هیچ انسداد مسیر و ماشین های در راه مانده در استان گزارش و مشاهده نشده است.

وی افزود: نیروهای راهداری و پلیس راه در تمام راه های روستایی و اصلی حضور دارند و به طور مکرر در حال نمک پاشی و برف روبی جاده های اصلی و روستایی هستند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =