انتظاری: باید مانند مربیان خارجی از گل محمدی حمایت شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید فرصتی که به مربیان خارجی دادیم را به یحیی گل محمدی هم بدهیم و از او حمایت کنیم چرا که قهرمانی با فردی از جنس پرسپولیس شیرین‌تر است.

سهراب انتظاری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته شرایط خوب است. یحیی گل‌محمدی این‌بار در شرایطی به پرسپولیس بازگشته که با تجربه‌تر از قبل شده است.  او از خانواده پرسپولیس است و کاپیتان این تیم بوده است. او از شرایط آگاهی دارد و امیدوارم بتواند نتایج خوبی بگیرد.

وی افزود: از دید من کار یحیی در پرسپولیس سخت است چرا که او در شرایطی تیم را تحویل گرفته که پرسپولیس سه دوره متوالی قهرمان لیگ شده و در حال حاضر هم در صدر جدول قرار دارد. انتظارات از او بالا است. امیدوارم گل‌محمدی بتواند شرایط خوبی را برای پرسپولیس رقم بزند.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: دیگر وقتش رسیده که با یک مربی داخلی طعم موفقیت را بچشیم. نمی‌شود همیشه چشم به مربیان خارجی داشته باشیم. کمترین توقع از پیشکسوتان این است که از یحیی و کادر فنی‌اش حمایت لازم را داشته باشند. از دید من چشیدن طعم قهرمانی با مربی‌ای از خانواده پرسپولیس خیلی شیرین‌تر است.

وی تاکید کرد: پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد اما از دید من هنوز کادر بازیکنان این تیم تکمیل نشده است. در حال حاضر اوساگونا جذب شده و استوکس هم در آستانه حضور در پرسپولیس است اما ما در خط میانی هم نیاز به تقویت داریم و باید یک هافبک طراح به جمع نفرات تیم اضافه شود. پرسپولیس سه مهاجم دارد اما باید هافبکی باشد که بتواند آنها را تقویت کند.

انتظاری گفت: بشار رسن با دوران اوج خود فاصله زیادی دارد و از طرفی روی یک بازیکن هم نمی‌شود حساب کرد. بازی‌ها فشرده است و ما لیگ قهرمانان را در پیش داریم. به همین خاطر در میانه میدان نیاز به تقویت داریم.

وی در مورد جذب اوساگونا و آنتونی استوکس تصریح کرد: پرسپولیس نیاز مبرمی به یک مهاجم داشت که خلا آن بسیار به چشم می‌آمد. حالا هم جذب ۲ بازیکن در این پست به طور کامل قطعی است. من در مورد اوساگونا اطلاعاتی ندارم و امیدوارم او بتواند به کار تیم بیاید. در مورد استوکس هم باید  بگویم که او باید زودتر خودش را با شرایط پرسپولیس وفق دهد.

انتظاری در پایان تاکید کرد:‌ قهرمانی با مربی ایرانی دور از دسترس نیست. برانکو هم در اولین سال حضور در پرسپولیس شرایط خوبی نداشت. باید همان فرصتی که به خارجی‌ها دادیم، به یحیی هم بدهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =