فنایی: ماراتن سختی در پیش داریم

تهران- ایرنا- مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ماراتٌن سختی پیش روی این تیم است، گفت: هر چهار دروازه‌بان ما از بهترین‌ها هستند.

داوود فنایی در رابطه با شرایط این‌ روزهای تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه شروع سابقات لیگ برتر فوتبال گفت: این روزها تمام تلاش خودمان را به کار بسته‌ایم تا برای کار سختی که پیش رو داریم هر چه بهتر آماده بشویم. امیدوارم بتوانم انتظار هواداران پرسپولیس، باشگاه و سرمربی را بر آورده کنم و دوران خوبی را با هم پشت سر بگذاریم.

وی افزود: قبل از هر چیز باید از حمایت و لطف هواداران تشکر کنم. از روزی که خبر احتمال حضور ما در پرسپولیس منتشر شد، لطف و محبت زیادی را از هواداران چه در فضای مجازی و چه در امکان عمومی دریافت کردیم. باید اعتراف کنم اصلا فکر نمی‌کردم تا این حد در ذهن هواداران مانده باشم و در این مدت نیز این طور دقیق عملکردم در مربیگری در  لیگ برتر را زیر ذره بین قرار داده باشند. از همین رو خوشحال هستیم که در این مدت در لیگ برتر کارنامه خوبی داشتیم و دروازه‌بان‌های ما عملکرد خوبی داشتند.

فنایی تصریح کرد: باعث افتخار است که به پرسپولیس، پرطرفدارترین باشگاه آسیا آمده‌ایم. پر افتخارترین تیم لیگ ایران که کار کردن در آن مایه غرور است. باید بگویم هر چه داریم از پرسپولیس است. پرسپولیس ما را معرفی کرد و به ما اعتبار داد و حمایت هواداران باعث پیشرفت و رشد ما شد. بنده  به حاشیه‌ها و برخی مسائل توجهی نخواهم داشت و باید بگویم البته هر واکنش و پیام محبت‌آمیزی که از هواداران دریافت می‌کنیم، یک دنیا ارزش دارد و سخت در تلاش هستیم تا این محبت‌ها را جبران و انتظارها را بر آورده کنیم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس، خاطرنشان کرد: فرصت خوبی برای خدمت داریم. تمرینات و برنامه‌ها منظم پیش می‌رود. یک ماراتن سخت داریم. بازی‌های ۶ امتیازی متوالی خواهیم داشت ولی با سخت‌کوشی و حمایت هواداران می‌توانیم این سختی را به خوبی پشت سر بگذاریم. این کادر برای جاافتادن‌ برنامه‌های فنی و تاکتیکی کمی زمان می‌خواهد.

وی درباره شرایط دروازه‌بان‌های پرسپولیس اضافه کرد: در بخش دروازه‌بانی هم شرایط تیم عالی است. چهار گلر داریم که در رده‌های سنی خودشان بهترین‌های ایران هستند. علیرضا بیرانوند که بهترین دروازه‌بان آسیا است و به نظر من کسب عنوان بهترین فوتبالیست سال آسیا حق مسلم او  بود. رادوشِوویچ هم خیلی خوب عمل کرده است. او روی کار خودش تمرکز کامل دارد و البته نشان داده همچون دیگر نفرات واقعا نسبت به تیم تعصب دارد. امیر حسین بیات و ساسان زمانه هم که هر یک در رده سنی خودشان بهترین هستند. تمرینات خوبی را با آنها دنبال می‌کنیم. تلاش ما این است که این دو نفر هم پیشرفت کنند و بیرانوند و رادوشِوویچ هم در اوج و بهترین بمانند.

فنایی تصریح کرد: البته فرصت خوبی است برای این که از تمام پیشکسوتان و بزرگان خود رخصت بگیرم و بگویم برای همه آنها احترام زیادی قائل هستم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: کار سختی و سنگینی در پیش داریم. لازم است همه دست به دست هم بدهیم. هر کسی قهرمانی پرسپولیس را می‌خواهد باید در جایگاه خودش کمک کند تا شرایطی را رقم بزنیم که  مایه سربلندی همه پرسپولیسی‌ها شده و پرسپولیس باز هم به رغم برخی اتفاقات  قهرمان لیگ برتر شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =