سرمربی تیم فوتسال پویندگان فجرشیراز: هفته‌های گذشته نتایج خوبی نگرفته‌ایم

شیراز-ایرنا-سرمربی تیم فوتسال بانوان پویندگان فجر شیراز گفت: به دلیل کمبود بازیکن، متاسفانه هفته‌های گذشته نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم.

محبوبه رضوی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در هر بازی، سه تا چهار بازیکن کم داشتیم با این حال بازیکنان ما همه تلاش خود را کردند و زمانی هم برای بازیابی (ریکاوری) نداشتند و به همین سبب طبیعی است که بازیکنان مصدوم شوند.

وی اضافه کرد: در تمام بازی‌ها در نیمه نخست خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنیم  اما در نیمه دوم، ضریب اشتباهات بازیکنانم بیشتر می‌شود و اکثر گل‌ها را در این نیمه می‌خوریم.

رضوی ادامه داد: در هفته گذشته (بیست و هفتم دی 98) که تمام بازیکنان را در اختیار داشتم، توانستیم حریف خود نفت آبادان را که در رده هفتم جدول جای دارد با نتیجه چهار بر یک شکست دهیم.

سرمربی تیم پویندگان فجر شیراز اظهار داشت: در تمرینات با ۱۰ بازیکن کار می‌کنیم و برای دیدار با نامی نو اصفهان هم هانیه فرهادی که با تیم ملی زیر ۲۰ سال در اردوی تاجکستان است، در اختیار نداریم.

او بیان کرد: مقابل نامی نو اصفهان که در رده پنجم جدول جای دارد و سرمایه‌گذاری خوبی هم کرده است، با تمام توان ظاهر خواهیم شد و پیروزی هم دور از دسترس نیست.

رضوی گفت: باید قدردان بازیکنام که با جان و دل و بدون هیچ چشمداشتی بازی کردند، باشم و امیدواریم در سه دیدار باقی مانده بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و لیگ را با خوشحالی به پایان برسانیم، 

دیدار تیم‌های پویندگان صنعت فجر شیراز در هفته بیست یکم رقابت‌های فوتسال برتر بانوان کشور، ساعت 11 صبح چهارم بهمن‌ماه 98 در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار می‌شود.

این تیم هم اینک در جدول رده‌بندی، از ۲۰ بازی با کسب ۱۹ امتیاز در رده نهم جای دارد و خیالش از بابت ماندن در لیگ برتر راحت است.

در رقابت‌های فوتسال برتر بانوان کشور ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت دوره‌ای با هم بازی می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =