۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۹
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 83644213
۰ نفر

برچسب‌ها

مسمومیت دانش‌آموزان مدرسه «شهید امینی» بوکان تکذیب شد

مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش بوکان گفت: مسمومیت دانش‌آموزان مدرسه شبانه‌روزی «شهید امینی» روستای «قره‌کند» این شهرستان شایعه بوده و صحت ندارد.

سلیمان مام‌عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر مسمومیت ۱۰۰ نفر از دانش‌آموزان ساکن در خوابگاه دبیرستان شبانه‌روزی شهید امینی روستای «قرەکند» بوکان پس از صرف نهار افزود: این امر به‌خاطر تشویش اذهان عمومی منتشر شده و واقعیت ندارد.

وی ادامه داد: در این مدرسه شبانه‌روزی حتی یک مورد مسمومیت غذایی گزارش نشده و خبر تعطیلی به خاطر مسمومیت دانش ‌آموزان نیز صحت ندارد.

وی در خصوص تعطیلی مدرسه شبانه‌روزی شهید امینی نیز بیان کرد: به دلیل خاک‌برداری توسط شرکت گاز، لوله خط انتقال آب مدرسه شبانه‌روزی دچار پارگی و آب آشامیدنی این آموزشگاه قطع شده که برای جلوگیری از مشکلات بهداشتی دانش‌آموزان با مجوز کمیته فوریت‌های مدیریتی امروز چهارشنبه تعطیل اعلام شده‌است.

در فضای مجازی و برخی رسانه‌های سطح شهرستان بوکان شایع شده که این دانش‌آموزان به صورت خفیف دچار علائم مسمومیت شده و حال عمومی بیشتر آنان مساعد است.

در بوکان چهار مدرسه شبانه‌روزی فعال بوده که یکی از این مدارس شبانه‌روزی دخترانه و مابقی پسرانه است.

در شهرستان بوکان ۴۳ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف در حال تحصیل هستند. 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =