برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر با رویکرد مردمی برگزار شود

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال باید باشکوه تمام و پررنگ‌تر از سال‌های گذشته و با رویکرد مردمی برگزار شود.

محبت جمالی نیا روز چهارشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در محل فرمانداری افزود: دستاوردهای بزرگی در انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف نظام داریم که امروزه مورد هدف و برنامه های دشمن قرار گرفته از این رو بالندگی و سرافرازی نظام باعث ایجاد حساسیت برای کشورهای خاورمیانه و در مناطقی که ایادی استکبار حضور دارند شده است.

وی اظهارداشت: دشمنان روز به روز بردامنه تحریم ها و تهدیدات خود علیه نظام جمهوری اسلامی می افزایند و به دنبال ایجاد مانع و حرکت پیشرفت نظام هستند.

 نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: این مقطع شکوهمند و عزت آفرین انقلاب زمینه ساز تعالی بیش از پیش کلمه الله و اسلام ناب محمدی (ص) خواهد شد.

جمالی نیا بیان کرد: امسال عید انقلاب را باید پررنگ تر از سال های گذشته و با اراده و بسیج مردمی و متنوع برگزار کنیم.

امام جمعه سرپل ذهاب نیز گفت: در آستانه چهل و یکمین فجر انقلاب و ایام فاطمیه باید برنامه های متنوعی با رنگ و بوی فاطمی در مدارس، ادارات و محافل مختلف برگزار شود و یکی از مهمترین برنامه ها تبیین شخصیت و نگاه کلان شهید سردار قاسم سلیمانی در عرصه ها و ابعاد مختلف باشد.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: تا دیروز قاسم سلیمانی یک سردار سپاه بود و امروز یک مکتب است.

 او اظهارداشت: شهید سپهبد قاسم سلیمانی فقط یک فرمانده نبود بلکه یک استراتژیک خِبره و خوب بود که تفکرات و نگاهش و عملکردش در تصمیم گیری بسیاری از شخصیت های جهانی و تفکرات استکبارجهانی اثر مستقیم داشت.

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: یزیدیان زمان و استکبار جهانی، کشور ایران اسلامی را تحریم و تهدید می کنند، اما امروزه جمهوری اسلامی ایران به قدری عظمت و پیشرفت پیدا کرده است که خیلی از نگاه ها در تمام دنیا به سمت انقلاب اسلامی است و این اقتدار در شهادت سردار قاسم سلیمانی برای همگان مشهود بود.

وی تاکید کرد: برنامه های دهه فجرامسال باید در سطح شهرستان پرشورتر و پرنشاط تر از گذشته برگزار شود و این خط مشی و اهداف برگ زرینی برای انقلاب اسلامی است که هرساله باحضور پرشکوه مذاهب مختلف در سرپل ذهاب برگزار می شود.

 سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.