استاندار ایلام: مدیران با افق دید و آینده‌نگری روند سرمایه‌گذاری را تسهیل کنند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: امنیت سرمایه‌گذاری در گرو برداشتن موانع دست و پاگیر بروکراسی برای سرمایه‌گذاران است و همکاری و تعامل ادارات و سیستم مدیریتی با سرمایه‌گذاران و ایجاد تسهیل در مسیر آنها موجب تامین امنیت برای سرمایه‌گذاری مطلوب و اثربخش است.

قاسم سلیمانی‌دشتکی روز چهارشنبه در جلسه شورای معادن استان ایلام اظهار داشت: بر اساس شاخص‌های آماری ایلام یکی از امن‌ترین استان‌های کشور در زمینه سرمایه‌گذاری است و نباید با ایجاد موانع روند جذب سرمایه‌گذاری در استان مختل شود.

وی افزود: با مدیران مانع تراش در حوزه جذب سرمایه‌گذاری برخورد جدی می‌شود و هرگز به این مدیران اجازه داده نمی‌شود با عملکرد و رفتار اشتباه خود این وضعیت مطلوب را خراب کنند.

استاندار ایلام یادآور شد: سرمایه‌گذاری موثر به باز بودن افق دید مدیران بستگی دارد، مدیران موافق و راغب به جذب سرمایه‌گذار با مطالعه بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها راهی برای حل مسائل و رفع موانع پیدا می‌کنند به جای اینکه قوانین را بهانه‌ای برای رفع مسوؤلیت و انجام ندادن کار کنند.

سلیمانی‌دشتکی تاکید کرد: امنیت سرمایه‌گذاری در واقع استقبال و پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه‌گذاران است و در این مسیر برای جذب حداکثری سرمایه‌گذاران باید تلاش‌های وافر و جدی صورت بگیرد تا زمینه ورود نهادها، ارگان‌ها، بنیادها و هلدینگ‌ها به استان ایلام فراهم شود.

وی تصریح کرد: رسیدگی به امور مردم، ایجاد سرمایه‌گذاری، افزایش شرایط اشتغال و حرکت در مسیر توسعه استان از اولویت‌های اصلی، افق دید و چشم‌انداز بلند مدت باید در اولویت برنامه‌های همه مدیران و مسوؤلان استان ایلام باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =