۱۳ روش نوین نیکوکاری در البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: ۱۳ روش نوین نیکوکاری و امداد الکترونیک در نمایشگاه الکامپ این استان معرفی و تدوین شد.

محمد محمدی فرد  روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سرعت، دقت و اطمینان در کنار صرفه‌جویی هزینه‌های جمع‌آوری احسان و انفاق مردم از جمله مزیت‌های استفاده از روش‌های نوین در مشارکت‌های مردمی این نهاد است.

وی ادامه داد: استفاده از اپلیکیشن‌های سنا، آپ، بله و سکه، شماره تلفن‌های ۳۵۵۷ و ۰۹۶۸۸۷، کد دستوری #۰۲۶۸۸۷۷ برای پرداخت کمک های مردمی پیش بینی شده است.

محمدی فرد تاکید کرد: تمام خدمات ارائه‌شده به خانوارهای در بخش‌های متنوع اشتغال، مسکن، جهیزیه، درمان، فرهنگی و سایر موارد در سامانه کشوری نظام جامع حمایتی ثبت و قابل رصد و احصا است.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از اول تا چهارم بهمن‌ماه از غرفه کمیته امداد امام (ره) جنب خانه استارتاپ‌ها در نمایشگاه الکامپ واقع در کرج – میدان امام حسین (ع) پارک شهید چمران دیدن کنند.

در نمایشگاه الکامپ البرز ۲۸ شرکت و دستگاه دولتی ، هفت  استارتاپ برای ارایه خدمات شرکت دارند و دستاوردهای خود را  به نمایش گذاشته اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha