اتهام‌های منتسب به رییس سازمان صنعت و معدن استان مرکزی سوء‌تفاهم است

اراک - ایرنا - مدیرکل دفتر حقوقی وزارت صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: اتهام‌های منتسب به رییس پیشین سازمان صمت استان مرکزی و پاره‌ای مشکلات ایجاد شده سوء‌تفاهم است و با پیگیری این وزارتخانه به‌زودی حل می‌شود.

«علی ربیعی» روز پنجشنبه در آیین معارفه سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی افزود: صیانت از حریم اخلاقی و شخصیتی افراد در جامعه ایران اسلامی از هر مسئله‌ای مهمتر است و این مهم باید در بدنه وزارت صنعت، معدن و تجارت جریان داشته باشد.

وی ادامه داد: همدلی، اخلاص و قانون‌مندی به‌عنوان سه اصل مهم مدیریتی و خدمات‌رسانی باید مورد توجه سرپرست و کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قرار گرفته و امور عقب افتاده ۲ هفته این سازمان در اسرع وقت انجام شود.

مدیرکل دفتر حقوقی وزارت صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: قرارگاه رونق تولید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط حاکمیتی در این وزارتخانه تشکیل شده و با برگزاری نشست‌های مختلف و پیگیری مصوبات، طیفی از اتفاقات مبارک در راستای رونق تولید کشور افتاده است.

ربیعی بیان کرد: حفظ اشتغال موجود و تلاش برای ایجاد اشتغال جدید با حمایت همه جانبه از تولید داخلی محور برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این رویکرد اساسی به سازمان‌های استانی نیز ابلاغ شده است.

وی افزود: با وجود استقرار شمار قابل توجهی واحد تولیدی در استان مرکزی، آنچنان که باید این استان در مسیر توسعه قرار نگرفته و اصلاح این شرایط باید به صورت برنامه‌ای مدون از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت دنبال شود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز گفت: این نهاد از نیروهای باتجربه، تحصیل‌کرده و کارآمد برخوردار است و با برنامه‌ریزی و پشتکار مضاعف می‌توان گام‌های مهمی در راستای حمایت از تولید برداشت.

«جواد حسنی» بیان کرد: بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی و تشکل‌های صنعتی از قبیل خانه صنعت، سازمان نظام مهندسی معدن، اتاق‌های اصناف، بازرگانی و تعاون نیز به‌عنوان بازوان قدرتمند بخش دولتی از دیگر برنامه‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی است.

در این آیین از زحمات «محمدرضا حاجی‌پور» رییس پیشین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تقدیر و «جواد حسنی» به‌عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

«جواد حسنی» پیش از این مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =