۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83643945
۰ نفر

برچسب‌ها

سند توسعه اشتغال روستایی استان بوشهر تدوین شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: سند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی این استان با محوریت اسناد فرادستی تدوین شود.

عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر که با دستور کار تدوین سند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهر برگزار شد افزود: همکاری دانشگاه با دستگاه‌های اجرایی این استان در تدوین سند یاد شده نشان از پیوند خوب دانشگاه با ادارات است.

وی بیان کرد: در این ارتباط نیاز است دانشگاه خلیج فارس با تداوم همکاری مطلوب خوب سند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهر، پیشتاز و پیشگام در طرح‌های مطالعاتی باشد.

گراوند ادامه داد: توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی باید در قالب یک سند علمی محقق شود و مطالعات تطبیقی هم در این حوزه هم مد نظر قرار گیرد.

استاندار بوشهر گفت: یکی دیگر از اسناد مهم استان بوشهر سند اقتصاد دانش بنیان است که می‌تواند در تدوین سند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی هم یک منبع مهم باشد.

گراوند بر ضرورت اجرایی و عملیاتی شدن اسناد تدوین شده در حوزه اقتصادی و اشتغال‌زایی بیان کرد: سند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی باید برای اجرا در اختیار فرمانداران و دهیاران قرار گیرد.

وی افزود: به منظور بهره‌مندی از نظرها و پیشنهادهای کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، ادارات کل استان پیشنهادهای خود در مورد سند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهر را در اختیار مجری طرح قرار دهند.

استاندار بوشهر یادآور شد: سند اقتصاد دانش بنیان استان بوشهر هم‌اکنون در شورای عالی انقلاب فرهنگی است که نهایی شدن آن می‎تواند چشم‌اندازی برای سایر سندهای استان بوشهر بویژه در حوزه اشتغال و اقتصاد باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =