رویداد تولید محتوای دیجیتال در کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- مسوول مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه از آغاز برگزاری نخستین دوره تولید محتوای دیجیتال در این استان خبر داد و گفت: این رویداد به مدت ۲ روز ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام «محمدحسن عامری‌فر» روز چهارشنبه اظهارداشت: اولین رویداد رقابتی تولید محتوای دیجیتال با حضور گروه‌های تولید محتوا در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این رویداد را تحقق ایجاد نهضت تولید محتوای بومی دیجیتال و شکستن حصر تبلیغاتی و رسانه ای دشمن به عنوان یکی از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد.

مسوول مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه، کشف استعدادهای بومی در حوزه‌های مختلف تولیدات دیجیتال را از دیگر اهداف برگزاری این رویداد برشمرد.

 عامری‌فر با بیان اینکه برای نخستین بار است که چنین رویدادی در این سطح و با این محتوا در استان برگزار می‌شود، افزود: شرکت‌کنندگان در سه حوزه پویانمایی، بازی و نرم‌افزارهای ویژه تلفن همراه با هم به رقابت می‌پردازند.

مسوول مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: موضوع تولیدات در صبح اولین روز این رقابت‌ها اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان در ارتباط با موضوع رویداد به تولید محتوا می‌پردازند.

عامری‌فر تصریح کرد: برگزیدگان رویدادهای استانی مجوز حضور در رویداد کشوری که در اسفندماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد را پیدا خواهند کرد.

اخبار مرتبط