سفیر اسلونی: علاقمند به تقویت همکاری‌ها با ایران در زمینه زنبورداری هستیم

کرج - ایرنا - سفیر اسلونی در ایران با اشاره به زمینه‌های مختلف همکاری‌های دوجانبه میان ۲ کشور گفت: علاقمند به تقویت همکاری‌ها در زمینه زنبورداری هستیم.

« کریستینا رادی» روز چهارشنبه در حاشیه آیین گشایش دومین کنگره بین المللی و دومین کنگره ملی زنبور عسل در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور مستقر در کرج در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: من شرکت های توانمند بزرگی در این شهر یافتم.

وی افزود: بعد از اینکه اسلوانی روز جهانی زنبور عسل را به ثبت رساند همکاری نزدیکی با ایران و زنبورداران شروع کردیم و از این ارتباط خیلی راضی هستیم.

رادی گفت: تولیدکنندگان ایران به عنوان سومین و یا چهارمین تولید کننده عسل در دنیا در مسیر درستی قرار دارند، بنابراین اسلوانی نیز می خواهد در زمینه آموزش و تحقیقات همکاری داشته باشد.

وی تصریح کرد: اسوانی می خواهد در زمینه آموزش و تحقیقات هم از طریق انجمن زنبورداری اسلونی و آکادمی برای آموزش زنبورداری با ایران همکاری کند.

رادی از دیگر زمینه‌های همکاری ایران و اسلونی در زنبورداری به همکاری‌ها در زمینه‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: علاقمند به تقویت همکاری ها در زمینه های اقتصادی و تامین تجهیزات هستیم.

سفیر اسلونی در تهران در عین حال تصریح کرد: نگاه خیلی مثبتی به این همکاری ها وجود دارد و قصد دارم این همکاری ها را توسعه دهم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =