دشمن از طریق فضای مجازی قصد ضربه زدن به هویت جوانان را دارد

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز دشمن تلاش می‌کند از طریق فضای مجازی هویت جوانان ما را مورد حمله و تهاجم قرار دهد.

حجت الاسلام علی اکبرپور روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه اولین رویداد ۴۸ساعته تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد اظهار داشت: باید انقلابیون به طور کامل در عرصه فضای مجازی فعال باشند تا بتوانند پاسخ شبهات و یاوه گویی‌های دشمنان را بدهند.

وی ادامه داد: در صحنه فرهنگی با توجه به مکتب غنی‌ای که داریم باید به سمتی برویم که مهاجم باشیم.
نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز اگر تهاجمی به سمت مرزهای جغرافیایی صورت بگیرد بسیجیان مرزدار از کشور دفاع می‌کنند.

وی تاکید کرد: اما آنچه امروز باید بیشتر از جنگ و تهاجم نظامی مورد توجه و مراقبت قرار گیرد دفاع از مغزها و اندیشه‌هاست.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر پور اظهار داشت: فضای مجازی مثل فضایی است که هرکس در آن ابتکار عمل را به دست گیرد می‌تواند نقش ایفا کند چه بهتر که در این عرصه جوانان ارزشی و انقلابی به دیگران و جامعه خوراک دهند و به معاندین اجازه خودنمایی ندهند.

وی ادامه داد: اگر در این عرصه کم حاضر شویم جایگاه برای دیگران باز می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دشمن امروز تلاش می‌کند مغزهای جوانان ما را مورد تهاجم خود قرار دهد که باید جلوی این خطر بزرگ را گرفت.

وی تصریح کرد: حضور در صحنه یک روز خاکریز جنگ بود امروز در فضاهایی است که ما در اختیار داریم و یکی از مهمترین آنها فضای مجازی است. 

 

یکی از مولفه‌های قوی بودن، قدرت در عرصه فضای مجازی است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز گفت: فعالیت ۵۰۰ گروه با آماری بالغ بر هزار و ۵۰۰ نفر در یک کار بی‌نظیر و کم نظیر بسیار ارزشمند است.

سردار امان الله گشتاسبی افزود: اگر ما در حوزه فضای مجازی و رسانه قوی عمل کنیم قطعا می‌توانیم خواسته‌های خود را به دشمن تحمیل کنیم.

وی ادامه داد: امروز اگر بتوان در حوزه فضای مجازی خوب عمل کرد قطعا به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اگر بخواهید استوار و محکم در مقابل دنیای استکبار  بایستید باید قوی باشید، گفت: یکی از مولفه‌های این قوی بودن قدرت در عرصه فضای مجازی است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =