یگان‌های ویژه ناجا دژ مستحکم نیروی انتظامی است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: یگان‌های ویژه ناجا که دژ مستحکم نیروی انتظامی به شمار می آید، در عین رافت اسلامی و رعایت حقوق شهروندی، با قدرت از نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کند و اجازه نمی‌دهد دشمنان این مرز و بوم به اهداف شوم خود برسند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی در کارگاه آسیب شناسی ماموریتی در  جمع فرماندهان و مدیران یگان های ویژه ناجا، افزود: امروز شما به معنای واقعی کلمه مجاهد فی سبیل الله هستید که با توجه به همین مجاهدت ها، توانسته اید در همه عرصه ها به خصوص در خنثی سازی فتنه ها سربلند و پیروز باشید.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام دهه مبارک فجر، گفت:  عنوان کرد: این نظام و انقلاب که در آستانه چهل و یکمین سالگرد آن هستیم به سادگی به دست نیامده و ما به عنوان نیروهای مسلح باید با تمام قدرت و توان از این درخت تنومند انقلاب اسلامی که با خون پربرکت شهدا آبیاری شده، حفاظت و حراست کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: بدخواهان نظام هرلحظه در فکر بر هم زدن امنیت کشور هستند این در حالی است که شما به عنوان یک نیروی پر قدرت و عظیم تاکنون توانسته اید مقابل اقدامات خصمانه دشمنان بایستید و بنده به عنوان یک طلبه کوچک بر دستان پر قدرت شما بوسه می زنم و این بوسه برای من افتخار است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اتفاقات اخیر که فرمودند: "کسانی که به خیابان می آیند و اقدام به آتش زدن و تخریب اموال، بانک ها و وسایل شخصی مردم می کنند، اشرار هستند"، گفت: یگانهای ویژه ناجا که دژ مستحکم نیروی انتظامی به شمار می آید، در عین رافت اسلامی و رعایت حقوق شهروندی، با قدرت از نظام جمهوری اسلامی دفاع می کند و اجازه نمی دهد دشمنان این مرز و بوم به اهداف شوم خود برسند.

وی توجه به بیانیه گام دوم انقلاب را در راس تمام وظایف دانست افزود:  در خصوص تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با موضوعات خودسازی، جامع سازی و تمدن سازی، نیروی انتظامی اقدامات خوبی انجام شده است؛ بحمدالله یگان های ویژه ناجا با سرلوحه قرار دادن منویات فرمانده معظم کل قوا در برنامه های خود توانسته الگوی مناسبی در تحقق این امر مهم باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا نقش یگان ویژه را در حراست از انقلاب اسلامی نقشی مستقیم و مهم بیان کرد و افزود: یگان های ویژه ناجا از همان روزهای اول شکل گیری، از مهم ترین ارگان هایی بود که در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و ایجاد امنیت در آن برهه از زمان، که دشمنان داخلی و خارجی تمام تلاش خود را می کردند تا دوباره این نظام به دست بدخواهان بیفتد، با حضور مقتدرانه در همه ماموریت های خود توانست الگویی مناسب برای  نیروهای مسلح شود.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در پایان هدف از برگزاری این کارگاه را تقویت یگان ویژه دانست و تصریح کرد: یگان های ویژه یکی از قدرتمندترین نیروهای ناجاست که باید از لحاظ معنوی و عملیاتی تقویت شود تا به دشمنان اسلام و نظام اجازه فکر کردن به ایجاد ناامنی را در کشور ندهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =