نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی در همدان گشایش یافت

همدان- ایرنا- نوزدهمین نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی همزمان با یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی، کف‌پوش و صنایع وابسته امروز /چهارشنبه/ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان گفت: این نمایشگاه در فضایی افزون بر پنج هزار مترمربع و در سه سالن ابن سینا، الوند و هگمتانه دایر شده است.

حمید گلیپور بیان کرد: ۸۰ واحد مشارکت کننده از سراسر کشور شامل شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، کاشان، قزوین، قم، کرج، زنجان و همدان در این نمایشگاه شرکت کرده‌ و محصولات خود را عرضه می کنند.

وی اظهار داشت: کالاهای ارایه شده در نمایشگاه شامل انواع فرش و تابلو فرش های ماشینی، دکوراسیون، پرده، سیستم های امنیتی و حفاظتی، کولر، تجهیزات و لوازم آشپزخانه، لوازم بهداشتی و ساختمانی، دستگاه تصفیه آب خانگی، انواع هود، سینک و گاز است. 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین‌المللی همدان اظهار داشت: نام ها و برندهای معتبر داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

گفتنی است این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ و در روز جمعه به صورت یکسره از ساعت ۱۰ تا ۲۰:۳۰ برای بازدید علاقمندان دایر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =