۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۳
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83643662
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰ باند مواد مخدر در زنجان متلاشی شد

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ۲۰ باند مواد مخدر در ۹ ماهه امسال از سوی پلیس مبارزه با موادمخدر این استان شناسایی و متلاشی شد.

سرهنگ ایرج خانی پور، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این تعداد باند متلاشی شده در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۱ درصد افزایش نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در ۱۰ ماهه امسال بیش از یک تن و ۳۷۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح این استان کشف و ضبط شد که یک تن و ۲۰۸ کیلوگرم آن تریاک بود، اظهار داشت: میزان انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده نسبت به مدت مشابه پارسال ۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

خانی پور، با اشار به اینکه تریاک کشف شده نیز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد افزایش دارد، افزود: طی مدت یاد شده ۲ هزار و ۷۸۱ نفر اعم از قاچاقچی، توزیع کننده و خرده فروش، دستگیر شدند و ۴۰۲ دستگاه وسایط نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت، توقیف شد که به ترتیب در مقایسه با مدت مشابه ۹۷ به ترتیب ۱۸ و ۲ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی به اجرای طرح‌های اجرا شده در طول ۱۰ ماهه اخیر در راستای ارتقا امنیت، پاکسازی مناطق آلوده و کنترل مسیرها اشاره کرد و اظهار داشت: در این رابطه ۲ هزار و ۱۳۱ طرح به مرحله اجرا درآمد که نسبت به ۱۰ ماهه پارسال ۳۲ درصد افزایش داشت.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =