دبیر خطاب به کشتی‌گیران: از مسیر کسب طلای المپیک منحرف نشوید

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کشتی خطاب به گشتی‌گیران آزاد و فرنگی گفت: رسیدن به مدال طلای المپیک باید تمام هم غم شما باشد و از این مسیر منحرف نشوید تا به موفقیت دست یابید.

اردوی فنی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان از دیروز (سه‌شنبه) با حضور «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی، در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.

این اردوی ادواری ویژه کشتی‌گیران شاخص نونهالان آزاد و فرنگی جهت شناسایی استعدادها و پشتوانه‌سازی تیم‌های ملی کشتی با دعوت از مربیان پایه و سازنده از سراسر کشور برگزار می‌شود و تا چهارم بهمن‌ماه ادامه دارد.

مراسم افتتاحیه این اردو عصر دیروز با حضور دبیر و «محسن کاوه» مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد برگزار شد.

رییس فدراسیون کشتی در جمع نفرات حاضر در این اردو که با حضور بیش از ۸۰ کشتی‌گیر و مربی برگزار می‌شود، تصریح کرد: شما آینده‌سازان کشتی ایران هستید و این اردو به منظور شناسایی استعدادها و نفرات شاخص کشتی ایران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از دل همین اردوهای بسترسازی، مدال‌آوران آینده کشتی ایران بیرون خواهند آمد و به شما توصیه می‌کنم که تمام فکر و ذکرتان به کشتی باشد و از این مسیر منحرف نشوید تا موفق شوید.

دبیر خاطرنشان کرد: اگر بدنبال موفقیت در کشتی هستید، فقط به فکر کسب مدال طلای المپیک باشید و هدفتان پیروزی در این مسابقات باشد.

برنامه‌های فرهنگی و تفریحی و همچنین دیدار با قهرمانان و مدال‌آوران کشتی کشور از دیگر برنامه‌های این اردو خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =