۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۳
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83643611
۰ نفر

برچسب‌ها

مصاف خارج از خانه داماش برابر آرمان گهر سیرجان

رشت - ایرنا - تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری خارج از خانه مقابل تیم آرمان گهر سیرجان قرار می گیرد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو تیم در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مصاف هم خواهند رفت.

میثم محبوب افزود : این دیدار در سیرجان و به میزبانی تیم آرمان گهر برگزار می شود و امید است داماش در این بازی خارج از خانه نیز با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند،  نتیجه دلخواهی نیز کسب کند.

وی ادامه داد: تیم داماش در هفته بیستم این مسابقات بازی بسیار خوبی را در دربی گیلان و مقابل تیم ملوان انزلی برگزار کرد اما متاسفانه داماشی ها از فرصت های به دست آمده استفاده مناسبی نبرده و در نهایت به نتیجه مساوی دست یافتند.

وی ابراز امیدواری کرد : در دیدار برابر آرمان گهر سیرجان بازیکن تیم فوتبال داماش گیلان بتوانند از فرصت های به دست آمده نهایت استفاده را ببرند و در این بازی خارج از خانه مقابل حریف خود به پیروزی دست یابند.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جدول رده بندی، تیم داماش در این بازی خارج از خانه نیز نیازمند کسب امتیاز است تا بتواند در نیمه اول جدول رده بندی قرار داشته باشدکه امیدواریم این امر نیز تحقق یافته و تیم داماش با دست پر از سیرجان باز گردد.

محبوب تصریح کرد: کادر فنی و بازیکنان داماش نیز آماده رویارویی برابر تیم آرمان گهر سیرجان در این بازی خارج از خانه هستند و آنان مصمم به کسب امتیاز و حتی کسب پیروزی در این دیدار می باشند.  

تا پایان هفته بیستم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم،  داماش با کسب ۲۹ امتیاز در مکان نهم و آرمان گهر سیرجان با کسب ۲۱ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =