۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۶
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83643589
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات هاکی استان اردبیل انتخاب شد

اردبیل - ایرنا - صمد عروضی با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس جدید هیات هاکی استان اردبیل انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان اردبیل روز چهارشنبه با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع در سالن کنفرانس ورزشگاه رضازاده برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی صمد عروضی با کسب  ۱۲ رای اعتماد از مجموع ۱۲ رای ماخوذه برای چهار سال دیگر هدایت هیات هاکی استان اردبیل را در اختیار گرفت.

در مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان اردبیل صمد عروضی به عنوان تنها کاندیدا حضور داشت، وی همچنین ریاست سابق هیات هاکی استان را نیز برعهده داشت.

رییس جدید هیات هاکی استان اردبیل گفت: در چهار سال گذشته اقدامات خوبی برای توسعه ورزش هاکی در استان انجام شده و اداره کل ورزش و جوانان همیشه از این هیات حمایت‌های لازم را کرده است. 

صمد عروضی افزود: سه ورزشکار زن و ۲ ورزشکار مرد از استان اردبیل در این مدت از سوی فدراسیون هاکی به اردوی تیم ملی دعوت شدند که این امر بیانگر وجود استعدادهای بسیار بالای منطقه در رشته هاکی است.  

وی برگزاری اردوی تیم ملی به میزبانی اردبیل، برگزاری دوره ها و کارگاه‌های آموزشی برای  ۱۴ نفر از مربیان و داوران استان با هدف ارتقای سطح دانش آنها را از جمله دیگر اقدامات هیات هاکی استان در این مدت عنوان کرد.

وی فعال کردن هیات شهرستان‌ها، تلاش برای تامین زیرساخت‌ها، جذب اسپانسر، استعدادیابی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، اعزام تیم هاکی اردبیل به تمامی مسابقات داخلی و خارجی و تعامل و همکاری هیات هاکی با فدارسیون و متولیان ورزش استان را از جمله برنامه‌های این هیات در چهار سال آینده ذکر کرد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل هم گفت: در ارزیابی سال ۹۷ هیات‌های ورزشی استان هیات هاکی در رتبه ۳۱ قرار داشت که امیدواریم با انتخاب رییس هیات جدید مسیر توسعه این رشته هموار شود.

 محمدرضا برادردان با بیان اینکه در سال ۹۶ در رشته ورزشی هاکی تنها شهرستان اردبیل برای شرکت در المپیاد ورزشی اعلام آمادگی کرده بود، افزود: این امر نشانگر این است که هیات‌های شهرستان‌های استان زیاد فعال نیستند.

وی از رییس جدید هیات هاکی استان اردبیل خواست توجه به استعدادیابی با همکاری آموزش و پرورش، توجه به ورزش بانوان، برگزاری دوره‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها و استفاده از تمامی ظرفیت‌های بخش خصوصی و دولتی را از اولویت‌های این هیات قرار دهد.

وی از حمایت اداره کل ورزش و جوانان از تمامی هیات‌های ورزشی فعال در استان خبر داد و گفت: برگزاری مجمع سالیانه و ارائه گزارش به اعضای مجمع، بسط و گسترش هاکی و تلاش برای همگانی کردن این رشته ورزشی از دیگر اولویت‌های هیات هاکی استان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =