۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۸
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83643498
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

محدودیت تردد برای تریلی در همدان ایجاد می‌شود

همدان - ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر ریزش برف شدید و کولاک از عصر امروز چهارشنبه، به طور حتم برای پیشگیری از راه‌بندان محدودیت تردد برای تریلی‌ها ایجاد می‌شود.

سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: اداره کل هواشناسی با صدور اخطاریه ای اعلام کرد که از بعدازظهر امروز شاهد ریزش شدید برف در بیشتر نقاط استان خواهیم بود.

وی اضافه کرد: در صورت ریزش برف، برابر با دستورالعمل ناجا اجازه تردد به تریلی ها داده نمی شود و این قبیل خودروها را تا زمان قطع شدن برف در پای گردنه متوقف می کنیم.

رییس پلیس راه استان همدان از رانندگان تریلی خواست به جای تردد در جاده برفی این روزها را در خانه استراحت کنند چرا که ماموران پلیس راه استان همدان اجازه تردد به آنها در صورت بارش برف نمی دهند.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه دیگر رانندگان نیز باید از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند گفت: رانندگانی که اعتماد به نفس و توان و مهارت رانندگی در شرایط برفی را ندارند به هیچ وارد جاده نشوند.

وی با بیان اینکه همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است بیان کرد: بیشتر رانندگان توان بستن زنجیر چرخ را ندارند بنابراین انتظار می رود پیش از حرکت چند نوبت بستن زنجیر چرخ را تمرین کنند.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: همچنین رانندگان پیش از حرکت وضعیت لاستیک، سیستم گرمایشی، شیشه شور، برف پاک کن و سیستم فنی خودرو را چک کنند.

طرح زمستانی پلیس از ۲۳ آذر امسال با حضور نیروهایی از پلیس راه و راهور، هلال احمر، راهداری و اورژانس آغاز شد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =