روحیه مضاعف کاری و خلاقیت در پیشبرد امور کلید گذر از مشکلات اقتصادی است

اراک - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: روحیه مضاعف کاری و خلاقیت و تعهد در پیشبرد امور از سوی مسوولان و مدیران و گروه‌های مردم کلید گذر از مشکلات اقتصادی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در تکالیف گام دوم انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله «قربان‌علی دری‌نجف‌آبادی» روز چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک، افزود: حلقه مدیریتی استان در خط مقدم عملیاتی کردن خواسته‌های مقام معظم رهبری به خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی و بهبود معیشت مردم قرار دارد و شناسایی نواقص، اتخاذ تدابیر خلاقانه و اثرگذار و راهبردهای کاربردی در تحقق اهداف کلان ترسیم شده نظام در سایه روحیه انقلابی‌گری موضوعی است که باید در رأس امور قرار گیرد.

وی ادامه داد: حفظ و تقویت امنیت و اقتدار نظام اسلامی در گرو همراهی هدفمند مردم و مسوولان است و تلاش برای پیشرفت و شکوفایی جامعه و تقویت بنیه اقتصادی ملت وظیفه اصلی مدیران  است که باید در تمامی دستگاه‌های اجرایی جاری باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: در صورت توجه به محورهای اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت‌های موجود صنعتی می‌توان ضمن ایجاد اشتغال برای جوانان و کاهش فاصله طبقاتی، کشور را به‌عنوان یک قدرت اقتصادی معرفی کرد.

آیت الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: اقشار مختلف مردم و حوزه مدیریتی صنایع باید با ایثار، فداکاری، ابتکار و خلاقیت بهره‌وری در تولید کشور را افزایش دهند.

وی اضافه کرد: ظرفیت‌های صنعتی ارزشمندی در استان مرکزی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها به دلیل سوء مدیریت به تعطیلی کشیده شده است و احیای این صنایع باید در دستور کار دولتمردان قرار بگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی افزود: انگیزه‌های الهی و افزایش رضایتمندی عمومی باید سرلوحه کار مسوولان در هر رده و بخشی باشد و خادمان مردم در سنگر مدیریت باید از هر لحظه در راستای ماموریت های محوله بهره بگیرند.

کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی هر ۲ هفته یک‌بار روزهای چهارشنبه در بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =