۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۹
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 83643451
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ تن حلوا ارده از اردکان به سیستان و بلوچستان ارسال شد

یزد - ایرنا - عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فراورده های کنجدی اردکان گفت: بیش از ۲ تن محصولات کنجدی با مشارکت ۵۰ واحد صنفی و صنعتی این شهرستان به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

حسین کمالی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به همت انجمن تولیدکنندگان فراورده های کنجدی شهرستان اردکان، این محموله که شامل حلوا ارده، ارده و حلواشکری می باشد، به این استان ارسال شد.

در پی بارندگی و سیل روز جمعه و شنبه ۲۰ و ۲۱ دیماه جاری تمامی راه‌های روستایی بخش گافر و پارامون شهرستان بشاگرد مسدود است و خدمات رسانی توسط بالگردهای سپاه و هلال احمر صورت می‌پذیرد.

 دنبال فعالیت سامانه بارشی در استان هرمزگان در روزهای ۲۰ تا ۲۲ دی‌ماه سیلاب زیادی در شرق هرمزگان از جمله جاسک، سیریک و بشاگرد به وقوع پیوست و روستاهای منطقه تحت تاثیر آن قرار گرفتند.
فعالیت سامانه بارشی در استان هرمزگان از پنجشنبه شب آغاز شد و تا یکشنبه ادامه داشت که به دنبال آن سیلاب در شرق هرمزگان از جمله جاسک، سیریک و بشاگرد به وقوع پیوست و  روستاهای منطقه تحت تاثیر آن قرار گرفتند و بسیاری از خانه‌های روستایی دچار آبگرفتگی شدید شد.
به دنبال این سیلاب‌ها علاوه بر خسارت به خانه‌های روستایی، تاسیسات آبرسانی و برق، ابنیه و جاده‌ها در منطقه جاسک اساسی دیده است.

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =