صلاحیت ۱۶ داوطلب انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان تهران تایید شد

تهران- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: صلاحیت ۱۶ نفر از ۱۴۴ داوطلب شرکت در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان استان تهران تایید شد.

شکراله حسن بیگی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از میان ۱۴۴ داوطلب ثبت نام کننده برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان ۷۰ نفر انصراف دادند.
وی یادآورشد: ۵۸ نفر از مجموع ۱۴۴ داوطلب ثبت‌نام کننده رد صلاحیت شدند و ۱۶ نفر برای رقابت بر سر سه کرسی استان تهران باقی ماندند.
حسن بیگی اظهارداشت: آن دسته از داوطلبانی که صلاحیت آنان رد شده است می توانند برای ثبت تقاضای رسیدگی مجدد خود از سوم تا پنجم بهمن به دفاتر هیئت نظارت یا فرمانداری تهران مراجعه کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: نتیجه نهایی تایید صلاحیت‌ها و بررسی اعتراض‌ها ۱۵ بهمن به وزارت کشور و ۱۶ همین ماه اسامی داوطلبان نهایی از طریق رسانه ها اعلام می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: مهلت قانونی تبلیغات برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان نیز از ۱۷ بهمن تا ۳۰ همین ماه به مدت دو هفته تعیین شده است.
حسن بیگی ادامه داد: داوطلبان شرکت در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان می توانند برای تبلیغات به طور برابر از ظرفیت صدا و سیما استفاده کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =