نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی در استان مرکزی برگزار می‌شود

اراک - ایرنا - معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: نخستین رزمایش تولیدات تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی همزمان با ۳۱ استان کشور به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح الله در ایام الله مبارک دهه فجر برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» شامگاه سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در رویداد رقابتی که از روز دوم بهمن‌ماه آغاز و تا روز چهارم بهمن‌ماه ادامه دارد، هشت تیم از شهرستان‌های استان در سه رشته اپ، گیم و انیمیشن به صورت ۴۸ ساعته با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی ادامه داد: برترین‌های هر بخش از این رویداد ضمن کسب جوایز ارزنده، به عنوان نماینده استان مجوز حضور در دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج کشور را دریافت می‌کنند.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله، رشد توانمندی‌های فنی و خلاقانه، شناسایی استعدادهای برتر در حوزه فضای مجازی را از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری در مورد اهمیت فضای مجازی و لزوم حضور پرقدرت بسیجیان و افسران جوان جبهه انقلاب، بسیج هم با لحاظ شرایط کنونی در این حوزه با سازماندهی و هوشمندانه ورود پیدا کرده تا بخشی از ماموریت خود را در عرصه جنگ نرم ایفا کند. 
 سرهنگ گودرزی گفت: جوانان بسیجی امروز در عرصه فضای  مجازی نیز توانسته‌اند در مقابل دشمن موفق عمل کنند. 
سرهنگ پاسدار گودرزی تولید محتوا را یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین موارد در فضای مجازی دانست و افزود: امروز فضای مجازی قیچی دولبه تهدید و فرصت برای کشور است و دشمنان در تلاش برای تغییر ذائقه مردم هستند و با توجه به شرایط جنگ نرم دشمن، حضور بسیج بیش از پیش احساس می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =