اکران فیلم های جشنواره فجر در خرم آباد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای چهارمین سال متوالی در خرم آباد اکران می شود.

 احمدحسین فتایی روز سه شنبه با اعلام این خبر بیان کرد: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خرم آباد برای چهارمین بار، میزیان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

وی اظهار داشت: در این راستا برخی از فیلم‌های منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری و همزمان با تهران در سینما استقلال خرم آباد به نمایش گذاشته می شوند.

 وی افزود: پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین استقبال خوب مخاطبان لرستانی سینما، در سالهای گذشته، از این رویداد بزرگ که نماد سینمایی هنر انقلاب اسلامی است، موجب شد معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خرم آباد را در بین میزبانان استانی این رویداد قرار داده و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شرایط بسیار خوبی را برای میزبانی از این جشنواره در دوره جدید فراهم آورده است.

فتایی عنوان کرد: لیست فیلم‌های اختصاص یافته به لرستان، نحوه تهیه بلیط و همچنین سانس‌های نمایش فیلم، طی چند روز آینده مشخص و به طور گسترده توسط روابط عمومی این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =