باختن خوشحالی ندارد، بیایید مثل «سولسشر» نباشیم

تهران- ایرنا- شیاطین سرخ یکشنبه هفته جاری در آنفیلد با نتیجه ۲ بر صفر مقابل لیورپول مهارنشدنی شکست خورد اما «اوله گانر سولسشر» نسبت به این شکست احساس خوبی دارد.

سولسشر با وجود شکست معتقد است که عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل لیورپول به اندازه خوب بوده که وی را متقاعد کند که سرخ‌های اولدترافورد در «مسیر درست گام برداشته اند.»

سرمربی نروژی یونایتد گفت: به لیورپول باختیم؛ تیمی که همه شما می‌گویید شگفت انگیز است اما ما تا لحظه‌ای که سوت پایان به صدا در آمد مبارزه کردیم و برای من، این موضوع یک گام رو به جلو است. البته از باخت ناامید شدیم و نمی‌خواهیم در لیگ جزیره پشت سر آنها باشیم اما نشانه‌هایی وجود دارد که در مسیر درست هستیم.

شکست به لیورپولی که با اختلاف فاحش ۱۶ امتیازی نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب کننده و یک بازی کمتر، صدرنشین لیگ جزیره است، «گری نویل» مدافع اسبق شیاطین سرخ را بر آن داشت که بابت بیش از ۶ سال تلخ یونایتد در بحث جذب بازیکن، انگشت اتهام را به سمت «اِد وودوارد» مدیر اجرایی باشگاه نشانه بگیرد.

نویل مدعی شد که وودوارد باید برکنار شود اما سولسشر در نشست خبری خود نسبت به برافروختن آتش بی‌میل بود و گفت: حالا زمان مناسبی برای حرف زدن در مورد جذب بازیکن نیست. روی بازی بعدی مقابل برنلی تمرکز کرده ایم. همیشه به دنبال بهبود و پیشرفت باشگاه و جذب بازیکن هستیم اما حالا وقت مناسبی برای این بحث نیست.

یونایتد چهارشنبه بدون در اختیار داشتن «مارکوس رشفور» برترین گلزن خود در اولدترافورد از برنلی پذیرایی می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =