۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۹
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83643047
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف بیش از ۱۷۳ کیلوگرم موادمخدر در خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ۱۷۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس شهرستان‌های نهبندان و سربیشه کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار مجید شجاع روز سه‌شنبه افزود: ماموران انتظامی نهبندان با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله موادمخدر از محورهای عبوری این شهرستان، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران هنگام کنترل محورهای عبوری، خودرو قاچاقچیان را شناسایی کردند و به راننده آن دستور ایست دادند که متهمان بدون توجه به ایست پلیس متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: بلافاصله طرح مهار توسط ماموران انتظامی شهرستان‌های نهبندان و سربیشه اجرا شد که در این عملیات ضربتی، خودرو پس از چند کیلومتر تعقیب و گریز توسط پلیس متوقف و در بازرسی از آن ۱۷۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف شد.

وی تصریح کرد: در این عملیات، یک دستگاه پژو ۴۰۵ توقیف شد و ۲ متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

کوله برها با ۱۰۱ کیلوگرم تریاک دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی هم از کشف ۱۰۱ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک در شهرستان نهبندان از افراد کوله بر خبر داد و گفت: ماموران ایست و بازرسی سهل آباد هنگام کنترل محورهای عبوری متوجه تردد افراد ناشناس به صورت پیاده از نزدیکی محل شدند و به آنان دستور ایست دادند.

سرهنگ سعید دادگر افزود: متهمان با بی‌توجهی به ایست پلیس از محل متواری شدند که ماموران در اقدام هوشمندانه و ضربتی، ۲ قاچاقچی موادمخدر را دستگیر کردند که در بازرسی از کوله‌های این افراد ۱۰۱ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: اشرار و قاچاقچیان بدانند پلیس با رصد به موقع مسیرهای تردد، عرصه را بر این افراد تنگ کرده و اجازه نخواهند داد به اهداف خود دست پیدا کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =