قبایی‌زاده: هدف مجموعه فدراسیون، موفقیت تیم ملی بوکس است

تهران- ایرنا- سرپرست دبیری فدراسیون بوکس با بیان اینکه هدف تمامی مجموعه این فدراسیون موفقیت تیم ملی است، گفت: برنامه‌های تدوین شده را اجرایی می‌کنیم تا به خواسته‌های خود دست یابیم.

«حمیدرضا قبایی‌زاده» که به تازگی به‌عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون بوکس منصوب شده است روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: حدود ۲ سال به‌عنوان مشاور فدراسیون فعالیت می‌کردم و اکنون با نظر رییس فدراسیون در سمت سرپرست دبیری خواهم بود.

وی افزود: تمام هدف و انگیزه‌ام این است تا بتوانم کمک کوچکی به جامعه بوکس باشم تا این رشته به حق خود دست یابد.

قبایی‌زاده در خصوص مسابقات گزینشی المپیک در سطح قاره آسیا که از ۱۴ بهمن در چین آغاز می‌شود، عنوان کرد: فدراسیون در حد توان امکانات را برای تیم ملی فراهم کرد و شاگردان «علیرضا استکی» به تازگی در مسابقات «احمد کومرت» ترکیه عملکرد خوبی داشتند.

سرپرست دبیری فدراسیون بوکس، گفت: البته مسابقات گزینشی با تورنمنت‌ها قابل مقایسه نیست و تیم ایران کار بسیار سختی پیش‌رو دارد.

وی افزود: از جمع ۶ تیم برتر مسابقات جهانی سال  ۲۰۱۹، چهار تیم آسیایی بودند که این امر نشان از دشواری کار دارد. با تمامی این تفاسیر به کسب سهمیه امید زیادی داریم.

قبایی‌زاده اظهار داشت: مدیریت فدراسیون بوکس، تعامل خوبی با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک دارد و با حمایت‌ ارگان‌های ورزش کشور، بوکس را به جایگاه اصلی‌ خود می‌رسانیم.

وی تاکید کرد: همدلی مهمترین مساله برای رسیدن به موفقیت است. اکنون تیم ملی مسیر خود را پیدا کرده و با کادر فنی کاربلد، شرایط خوبی دارد و در روزهای منتهی به مسابقات گزینشی، تنها آرامش می‌خواهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =