کشف بیش از ۳۴۵ هزار عدد مواد محترقه در اسدآباد

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ۳۴۵ هزار و ۶۰۰ عدد مواد محترقه از یک خودرو در محروهای مواصلاتی شهرستان اسدآباد کشف و ضبط شد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز سه شنبه گفت: در پی اخبار و اطلاعات دریافتی مبنی بر انتقال مواد محترقه با یک دستگاه خودرو «ام وی ام» از سمت استان های غربی به مرکز کشور از طریق مسیرهای مواصلاتی شهرستان اسدآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی های دقیق، عصر روز گذشته ماموران پلیس اطلاعات و یگان امداد شهرستان اسدآباد با گشت زنی در جاده اصلی، در چهار راه شهدای انتظامی شهرستان مستقر شده و به کنترل خودروهای عبوری پرداختند که خودرو مذکور شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو ، ۳۴۵ هزار و ۶۰۰ عدد مواد محترقه کشف کرده و در این ارتباط راننده دستگیر و خودرو به پارکینگ منتقل شد.

کشف لامپ های قاچاق در همدان

رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با تشدید اقدامات کنترلی در جاده های اصلی و فرعی منتهی به استان در چهار راه بابک شهر همدان، به سه دستگاه خودرو سواری سمند، پژو و وانت مزدا را که در حال حرکت به سمت همدان بودند مشکوک و آن ها را متوقف کردند.

سرهنگ رضا زارعی افزود: ماموران در بازرسی از این خودروها ۶ هزار و ۷۰۰ عدد لامپ هالوژن ال.ای.دی قاچاق و بدون مجوز در بسته بندی تقلبی کشف کردند و در این خصوص پرونده مقدماتی در تعزیرات حکومتی همدان تشکیل شده و موضوع در حال رسیدگی است.

وی ارزش کالاهای کشف شده را بر اساس نظر کارشناسان ۵۰ میلیون تومان برآورد کرد. 

کشف مرغ قاچاق در بهار

فرمانده انتظامی بهار گفت: ماموران انتظامی شهرستان بهار با پایش محورهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی موفق به کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز از یک دستگاه کامیون شدند.

سرهنگ بزرگعلی نوری با اشاره به این که ارزش مرغ های قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۷۰ میلیون تومان برآورد شده است، افزود: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =