شورای‌عالی اصلاح‌طلبان: پیگیر نتیجه اعتراض‌ها به ردصلاحیت‌ها هستیم

تهران-ایرنا- شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح طلبان در اطلاعیه‌ای، لیست‌هایی منتشر شده با نام ائتلاف اصلاح طلبان را فاقد اعتبار و صرفا گمانه‌زنی افراد و گروه‌های خاص عنوان کرد و اعلام داشت: امکان ارائه لیست ائتلافی از جانب این جبهه سلب شده و همچنان در حال بررسی و پیگیری نتیجه اعتراض‌ها به ردصلاحیت‌ها هستیم.

به گزارش روابط عمومی شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان روز سه شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام داشت: از آنجا که برخی افراد و گروهها و یا رسانه‌ها اقدام به انتشار لیست‌های جعلی به نام ائتلاف اصلاح‌طلبان کرده‌اند، دبیرخانه شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان باردیگر ضمن تاکید بر مواضعی که در آخرین بیانیه این شورا صراحتاً به آن پرداخته شد، به اطلاع می‌رساند طبق راهبرد مصوب و براساس ارزیابی‌ها و اطلاعاتی که تاکنون به دست ما رسیده است، امکان ارائه لیست ائتلافی از جانب این جبهه سلب شده و همچنان در حال بررسی و پیگیری نتیجه اعتراض‌ها به رد صلاحیت‌ها هستیم. بنابراین لیست‌هایی که با این عنوان منتشر می شود، فاقد اعتبار و صرفاً گمانه زنی‌های افراد و گروههای خاص است.

این اطلاعیه یادآور شد:  همچنان منبع انتشار اخبار رسمی شورای عالی جبهه اصلاح طلبان پایگاه اطلاع‌رسانی این شورا است و هر نوع خبر، اطلاعیه و یا موضعی از جانب این جبهه ابتدا در این پایگاه درج می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha