تولیدکننده نمونه: فرایند تولید تا رضایت مشتری ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - تولیدکننده نمونه ملی در خراسان جنوبی رمز موفقیت و کسب این رتبه را در تولید باکیفیت دانست و گفت: پروسه تولید هیچ گاه در کارخانه تمام نمی‌شود بلکه بعد از فروش محصول نیز این روند ادامه دارد تا به رضایت مشتری برسد.

بهرام ساتلیخ محمدی روز سه‌شنبه در نشست خبری پیشگامان عرصه تولید محصولات کشاورزی و دامپروری که با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی و جمعی از تولیدکنندگان و بهره‌برداران نمونه ملی برگزار شد افزود: شرکت دان و علوفه شرق در زمینه تولید خوراک طیور و آبزیان امسال عنوان تولید کننده نمونه در سطح ملی را کسب کرد که این موفقیت مرهون تلاش تمامی نیروهای شاغل در این مجموعه است.

وی با بیان اینکه عوامل مختلفی در نمونه شدن دخیل بوده‌ است گفت: همواره در عرصه تولید اعتقاد داریم بعد از فروش باید با مشتری و مصرف کننده ارتباط برقرار باشد.

مدیرعامل شرکت دان و علوفه شرق در بیرجند، خوراک دام و طیور را از محصولات استراتژیک کشور معرفی کرد و گفت: یکی از عوامل موفقیت شرکت دان و علوفه شرق این بوده که همواره تلاش کرده‌ایم در هر شرایطی مواد اولیه را تامین کنیم.

وی شرایط سخت یک سال گذشته را یادآور شد و افزود: در چنین شرایطی نیز به هر قیمت مواد اولیه را تامین کرده و پاسخگوی نیاز مشتری بوده‌ایم.

ساتلیخ محمدی اعتماد را اولین گام برای خرید محصول از تولیدکننده دانست و اضافه کرد: کار تولید خوراک طیور آبزیان همچون نانوایی بوده که بدون آرد فعالیتش معنا ندارد و باید همیشه تنورش گرم باشد.

وی  از مدیران بخش دولتی خواست بیش از پیش بخش خصوصی را در فرآیند تولید یاری کنند و گفت: ارایه محصول قابل اعتماد از مهمترین موارد در منشور اخلاقی شرکت دان و علوفه شرق است.

این تولید کننده نمونه کشوری در خراسان جنوبی با بیان اینکه خدمات بعد از فروش در موفقیت هر تولیدکننده موثر است افزود: تلاش کرده‌ایم با بهره‌گیری از توان متخصصان، محصولات تولید شده را به طور کامل معرفی و مشتریان را در همه زمینه‌ها راهنمایی کنیم.

وی کسب راندمان بالا از محصولات تولید شده توسط مشتریان را مهم دانست و گفت: همین موضوع باعث شده که ضریب تبدیل را در تولید خوراک طیور کاهش دهیم و از این لحاظ خراسان جنوبی یک برند شده است.

ساتلیخ محمدی تصریح کرد: شرکت دان و علوفه شرق توانسته با استفاده از دقیق‌ترین فرمولاسیون، بهترین مواد اولیه، بهترین شرایط تولید و آموزش‌های تخصصی به مصرف کننده میزان دان مصرفی را کاهش و گوشت تولید شده را افزایش دهد.  

وی با بیان اینکه برای پنج سال همواره دان و علوفه شرق صادرکننده نمونه استان بوده است گفت: تا یک سال گذشته که محدودیت صادرات وجود نداشت، خوراک دام به افغانستان، تاجیکستان و عراق صادر می‌شد.

 مدیرعامل شرکت دان و علوفه شرق در بیرجند با اشاره به استفاده از فناوری روز دنیا در کارخانه دان و علوفه شرق یادآور شد: این مجموعه تولیدی با شرکت‌های زنجیره‌ای و جانبی خود بالغ بر ۳۰۰ نفر پرسنل دارد که بیش از ۵۰ درصد آنها دانش آموخته دانشگاهی هستند.

با انتخاب ۹ تولیدکننده و بهره‌برداری نمونه بخش کشاورزی خراسان جنوبی در سطح ملی برای سومین سال پیاپی این استان موفق به کسب رتبه دوم کشور در این زمینه شد.

آیین سی و چهارمین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی با تجلیل از ۱۶۶ تولیدکننده برتر ملی، ۲۳ دی ماه امسال با حضور رییس جمهوری برگزار شد و خراسان جنوبی نیز رتبه دوم انتخاب تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی را به خود اختصاص داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی به همراه جمعی از این تولیدکنندگان نمونه امروز در نشست خبری به معرفی علل و عوامل این موفقیت و دستاوردهای بخش کشاورزی استان پرداختند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =