بیش از ۲ هزار دستگاه وانت‌ و تاکسی برای دریافت سهمیه سوخت نام‌نویسی کردند

سنندج - ایرنا - معاون حمل و نقل جاده‌ای اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: تاکنون ۲ هزار و ۸۰۰ راننده و صاحب انواع وانت‌بارها و تاکسی‌های عمومی بین شهری در این استان برای دریافت سهمیه سوخت خود به صورت پیمایشی در سامانه کارت هوشمند ثبت‌نام کرده‌اند.

سید عبدالرحمن حسینی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حدود ۲ هزار و ۵۰ نفر از این ثبت نام کنندگان رانندگان و صاحبان وانت‌بارها هستند و ۷۵۰ نفر نیز شامل رانندگان و صاحبان تاکسی‌های پلاک عمومی بین شهری هستند.

وی با بیان اینکه احتمال می‌رود روند ثبت نام تا آخر بهمن ماه جاری نیز ادامه داشته باشد، افزود: رانندگان می‌توانند به صورت حضوری و غیرحضوری نسبت به ثبت نام خود برای دریافت سوخت پیمایشی از طریق سامانه در نظر گرفته شده، اقدام کنند.

حسینی تاکید کرد: ثبت نام حضوری در دفاتر انجمن‌های صنفی رانندگان، ادارات راهداری، حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها و نام‌نویسی غیر حضوری نیز در قسمت خدمات غیر حضوری پرتال سامانه کارت هوشمند به آدرس www.smartcard.rmto.ir‌ انجام می‌گیرد.

معاون حمل و نقل جاده‌ای اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان یادآور شد: بر اساس قوانین و مقررات موجود در بخش حمل و نقل هر گونه فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا و خدمات برون شهری منوط به استفاده از اسناد حمل است.

مقرر شده است تخصیص سهمیه سوخت به وانت بارها و تاکسی‌های پلاک عمومی بین شهری بر اساس پیمایش ثبت شده در اسناد حمل صورت گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =