۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۰
کد خبرنگار: 915
کد خبر: 83642771
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری سارق حرفه‌ای و شرور سابقه‌دار در گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی گنبدکاووس درشرق گلستان اعلام کرد که با تلاش ماموران کلانتری ۱۲ و پلیس امنیت، یک سارق حرفه‌ای و یک نفر از اراذل و اوباش در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمود علی‌فر روز  سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که در پی گزارش وقوع چند فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو در شهر گنبدکاووس، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از انجام تحقیقات میدانی موفق به شناسیی سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که فقط اقدام به سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو می‌کرد، شدند و با هماهنگی مقام قضایی او را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ علی فر اضافه کرد: این سارق حرفه‌ای که تا قبل از این سرقت ۱۱ بار سابقه حضور در زندان را داشت، در بازجویی اولیه به ۲۹ فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

به گفته وی، سارق دستگیر شده با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و برای بار دوازدهم راهی زندان شد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس همچنین از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار خبر داد که چند روز پیش در یکی از روستاهای این شهرستان با شلیک به یک فرد با اسلحه شکاری و ایجاد رعب و وحشت، از محل متواری شده بود.

سرهنگ علی‌فر در توضیح دستگیری این عامل شرارت گفت: پس از گزارش این واقعه، موضوع بلافاصله در دستور کار پلیس امنیت انتظامی قرار گرفت و تیمی از ماموران به محل حادثه مراجعه و با انجام تحقیقات میدانی موفق به شناسایی متهم شدند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس امنیت پس از هماهنگی با مقام قضایی، این فرد شرور را که چندین فقره شرارت نیز در پرونده داشت، در مخفیگاهش دستگیر و با تشکل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی کردند.

شهرستان مرزی گنبدکاووس با تنوع اقوام و فرهنگ‌ها، ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =