رسانه‌ها نشاط فضای انتخابات را به جامعه منتقل کنند

سبزوار- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه هنوز تنور انتخابات مجلس شورای اسلامی گرم نشده گفت: رسانه ها در انتقال نشاط و سرزندگی فضای انتخابات به جامعه نقش موثری دارند که باید ایفا کنند.

جعفر مروارید روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از نگارستان آفرینش سبزوار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتخابات، عرصه نشاط اجتماعی و حق تعیین سرنوشت سیاسی است و رسانه ها نقش مهمی در حضور گسترده آحاد جامعه در این عرصه دارند.  
وی با اشاره به اهمیت انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پس از رویداهای اخیر و تجاوزگری آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و تشییع میلیونی پیکر این شهید والامقام بار دیگر وفاق ملی شکل گرفت و جریان انتخابات این همدلی ملی را تحکیم می بخشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در رخدادهای هفته های اخیر همه سلایق و افکار برای دفاع از میهن و آرمانهای انقلاب اسلامی در صحنه بودند و به طور یقین حضور پرشور مردم در انتخابات پاسخی محکم به جنگ روانی دشمن خواهد بود.
مروارید افزود: مردم ایران با نمایش همبستگی ملی در انتخابات به قدرتهای خارجی نشان می دهند تصمیم گیری در فضای سیاسی، اجتماعی و  فرهنگی کشور بر مبنای اراده آزاد خود ملت و در داخل رخ می دهد.  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی امروز برای برای بهره برداری از چند طرح فرهنگی و هنری به سبزوار سفر کرده بود.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =