۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۰
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83642655
۴ نفر

برچسب‌ها

البرز در کمک به سیل زدگان  رتبه اول کشور را کسب کرد

کرج – ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان البرز اظهارداشت: البرز در کمک به سیل زدگان فروردین ماه ۹۸ رتبه اول کشور را کسب کرد که امیدواریم با همت مردم بتوانیم در مسیر امداد رسانی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان کارنامه موفقی داشته باشیم.

محمد محمدی درحاشیه برگزاری سیل مهربانی همکلاسی ها در البرزکه روز سه شنبه دردبیرستان دخترانه شاهد معراج آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزارشد درجمع خبرنگاران افزود: سیل مهربانی در ایران اسلامی ریشه در فرهنگ دینی و معنوی ما دارد به گونه ای که حضرت زهرا (س) اسوه ای ازاین مهربانی است.
وی بیان داشت: تا کنون از استان البرز کمک نقدی و غیرنقدی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان به استان سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده  و امروز نیکوکاری فرهنگیان البرزبه نمادی برای توسعه هر چه بیشتر خیر و نیکوکاری در میان دانش آموزان ، فرهنگیان و اولیا تبدیل شده است.
محمدی فرموفقیت البرزدرکمک به هموطنان سیل زده استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان در فروردین ماه سال ۹۸ را نشانه همدلی و مهربانی مردم این استان دانست و یادآورشد: فرهنگیان و دانش آموزان  نقش مهمی در این زمینه ایفا کردند.
وی تصریح کرد: در خصوص این پویش‌های مهربانی وانسان دوستانه وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه ای به ظرفیت‌های آموزش و پرورش استان البرزدارد.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز ادامه داد: ۶ هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز قرار دارند.
وی عنوان کرد: مرکز نیکوکاری فرهنگیان استان البرز از ۲۲ هزار دانش آموز نیازمند به کمک در بخش آموزشی، درمانی و خدماتی حمایت می کند.
محمدی فرتاکید کرد: دانش آموزان البرز در سیل مهربانی که یک هفته در مدارس این استان ادامه دارد، با هرتوان مالی که شرکت می کنند به همکلاسی های سیل زده خود در استان سیستان و بلوچستان پیام می دهند که در کنارشان هستند.
استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =