ایران و عراق در میل سنگین و کباده‌کشی قهرمان جهان شدند

بجنورد- ایرنا- نمایندگان ایران و عراق در رشته‌های میل سنگین و کباده سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، که در بجنورد برگزار می‌شود، بر سکوی نخست ایستادند.

در ادامه مسابقات مهارت های انفرادی ورزش زورخانه ای جهان که امروز در سالن ورزشی سالوک دانشگاه دولتی بجنورد برگزار شد، در رشته میل سنگین، امین شهریاری از ایران با کسب ۵۹۰ امتیاز بر سکوی نخست قرار گرفت،  خیام اروجو از آذربایجان با ۳۹۱ امتیاز نایب قهرمان شد و نماینده عراق، قالب القبوری با ۲۸۲ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

در رشته کباده نیز جابر صبری از عراق با ۴۴۸.۵ امتیاز اول شد،  سوران الله‌مرادی از ایران با ۴۳۰.۵ امتیاز دوم شد و نورالله سلامو از جمهوری آذربایجان با ۳۵۳.۵ در رده سوم قرار گرفت.

لهستان، استونی، ترکیه، قبرس، مجارستان، کره جنوبی، اوکراین، آذربایجان، بنگلادش، هندوستان، اندونزی، قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان، عراق، افغانستان، تانزانیا، اوگاندا، زیمباوه و کامرون کشورهایی هستند که در این مسابقات شرکت کننده دارند.

سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی که از دیروز با حضور ۱۰۰ ورزشکار از ۲۱ کشور در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی، آغاز شده فردا پایان می گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =