استارتاپ‌های خارجی و ایرانی در نشست سرمایه‌گذاری فناوری گردهم می‌آیند

تهران- ایرنا- نشست سرمایه‌گذاری فناوری (TIM) با حضور سرمایه‌گذاران ارشد بیش از ۱۱ کشور جهان برگزار می‌شود، در این دوره استارتاپ‌های خارجی نیز در کنار همتایان ایرانی طرح‌های خود را عرضه می‌کنند.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری (TIM) هدف محوری خود را در این دوره، «ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری» عنوان کرده است.

میلاد صدرخانلو رییس شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص این نشست گفت: در این دوره سخنرانانی از کشورهای هند و ترکیه حضور خواهند داشت و در رابطه با آخرین تحولات نوآوری بین‌المللی نظرات خود را با شرکت کنندگان در میان می‌گذارند.

وی بیان کرد: استارتاپ‌های خارجی نیز در کنار استارتاپ‌های ایرانی در این رویداد طرح‌های خود را عرضه می‌کنند تا از فرصت حضور سرمایه‌گذاران بین‌المللی استفاده کنند، در این رابطه تا کنون بیش از ۴۰ استارتاپ از کشورهای مختلف فرایند ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند.

دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری با موضوع ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه و به میزبانی پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق‌های مالی وابسته به این معاونت و مشارکت بخش خصوصی، برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این رویداد به آدرس Tim.d۸tten.org مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =