«پوچتینو» برای بالانشینانِ اولدترافورد گربه را دمِ حجله کشت

تهران- ایرنا- براساس گزارش‌ها، «مائوریتسیو پوچتینو» مذاکرات خود را برای جانشینی «اوله گانر سولسشر» روی نیمکت منچستریونایتد آغاز کرده و در ابتدای کار از مقامات یونایتد خواسته تا روی نقل و انتقالات کنترل داشته باشد.

براساس گزارش «آلفردو پدولا» خبرنگار موثق ایتالیایی، مرد آرژانتینی گفت‌وگوهای ابتدایی خود را با یونایتد آغاز کرده و از سران یونایتد خواسته است تا در صورت به دست گرفتن سکان هدایت این تیم، روی نقل و انتقالات این باشگاه کنترل تام الاختیار داشته باشد.

این گزارش مدعی است که نگرانی پوچتینو مشکلاتی است که دامن سولسشر را در بازار نقل و انتقالات گرفته است به طوری که کار تعدادی از گزینه‌های موردنظر مرد نروژی به درازا کشیده و جذب برخی دیگر نیز به هیچ وجه محقق نشد.

پوچتینو یکی از بهترین سرمربیان جهان است و اینکه وی پس از برکناری از سمت خود در تاتنهام هنوز در دسترس است، چیزی شبیه به معجزه‌ای کوچک است.

سخت است که تصور کنیم یونایتد برای به خدمت گرفتن مرد ۴۷ ساله آرژانتینی زمانی بیشتر از این در اختیار داشته باشد و از این رو، هواداران امیدوارند تا آخرین شایعات رنگ و بوی حقیقت داشته باشد.

سولسشر با وجود اینکه به واسطه دوران فوتبالی درخشان خود در اولدترافورد، جایگاهی اسطوره‌ای دارد اما به نظر برای نیمکتی که آن را اشغال کرده است، آنقدرها بزرگ نیست.

او به عنوان سرمربی موقت کار خود را درخشان آغاز کرد اما پس از دائمی شدن قراردادش توسط یونایتد، نتایج تنزل پیدا کرد و نداشتن تجربه کافی در این سطح از فوتبال حرفه‌ای، همواره وی را برای یونایتد به انتخابی پُر ریسک بدل کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =