ورزشکار عراقی: در ایران احساس غریبی نمی‌کنم

بجنورد- ایرنا- قهرمان عراقی بخش کباده پیکارهای قهرمانی جهان گفت: در ایران از امنیت کامل برخوردار هستیم و احساس غریبی نمی‌کنیم. مردم ایران و عراق شجاعت‌های شهید «قاسم سلیمانی» را از یاد نخواهند برد.

«جابر عبدالامیر» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرگار ایرنا در مورد حضور در مسابقات بین‌المللی زورخانه‌ای افزود: مسابقات جهانی زورخانه‌ای که در شهر بجنورد حال برگزاری است یکی از مهمترین مسابقاتی است که تا کنون شرکت کردم. من پنج مدال طلای کباده در سطح آسیا و بین‌الملل دارم اما در این دوره تا پایان مسابقه از مدالم مطمئن نبودم.

این ورزشکار عراقی با ابراز رضایت از شرایط میزبانی ایران تصریح کرد: در چند روزی که ایران بودم احساس غریبی نکردم، امنیت در بهترین شکل ممکن آن برقرار است و این را در این تورنمنت می‌شود به صورت عینی مشاهده کرد.

وی در پایان با اشاره به اتفاقات یک ماه اخیر اضافه کرد: نام و تمثال شهیدان سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی المهندس» در سالن فضای مسابقات را معنوی کرده است. مردم عراق و ایران رشادت این ۲ سردار را فراموش نمی‌کنند. قاسم سلیمانی بهترین خدمات را به عراق داشت. او سرداری بود که داعش را از بین برد.

در پایان مسابقات بخش کباده «جابر عبدالامیر» از عراق با ۴۴۸.۵ اول شد و «سوران الله مرادی» از ایران با ۴۳۰.۵ در جایگاه دوم قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =