اجرای ۱۶ طرح تحقیقاتی دانشگاه لرستان با همکاری دستگاه های اجرایی

خرم آباد - ایرنا - رییس دانشگاه لرستان گفت: بنا بر توافقات صورت گرفته ۱۶ طرح پژوهشی و تحقیقاتی مشترک دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی این استان اجرا می شود.

خسرو عزیزی روز سه شنبه با تاکید بر ضرورت گسترش همکاری‌های پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه با دستگاه‌های اجرایی استان در راستای کمک به رفع مشکلات و چالش‌ها افزود:در سالجاری به منظور تقویت طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی کاربردی، تعداد ۱۶ طرح پژوهشی و تحقیقاتی مشترک دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی استان، تصویب شده است.

وی اظهار داشت: دانشگاه لرستان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مختلف پژوهشی و تحقیقاتی بالایی است و خوشبختانه، قراردادهای خوبی با سایر دستگاه‌های اجرایی استان منعقد شده که در راستای بسط هرچه بیشتر نقش دانشگاهیان در رفع مشکلات استانی است.

عزیزی بیان کرد: طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی کاربردی و برونگرا در همکاری مشترک دانشگاه با بخش‌های اجرایی و خصوصی استان، باید تقویت و افزایش یابند.

عزیزی گفت: در این راستا تلاش می شودکه دانشگاه، نقش یک مشاور علمی کارآمد و اثرگذار را برای دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به رفع مشکلات، ایفا کند.

رییس دانشگاه لرستان گفت:انجام پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی کاربردی از جمله مباحث مهمی است که در سیاست‌های تشویقی و ارتقایی علمی و آموزشی، لحاظ شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =