پیش بینی ۳۱ شعبه برای جمع آوری آرای مردم مهران

ایلام- ایرنا- فرماندار مهران گفت: ۳۱ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای انتخابات مجلس یازدهم در این شهرستان تعیین شده است.

اسد قاسمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زبان و رویه همه ما در انتخابات زبان قانون است ، باید در برابر قانون تمکین کنیم چراکه قانون به هیچ جناح و خط سیاسی تعلق ندارد و با عمل به آن و اجرای صحیح می توان رضایت مردم را به دست آورد.

وی اضافه کرد: همه امانتدار رای مردم بوده و به دنبال برگزاری انتخابات سالم و رقابتی با مشارکت حداکثری هستیم ، تخلف در انتخابات از هیچ کس پذیرفته نیست، هم اکنون هم افزایی مناسبی بین هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی برای برگزاری انتخاباتی بی طرفانه در بالاترین سطح خود وجود دارد.

فرماندار مهران یادآور شد: بیش از ۷۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، انتظامی و خدماتی کار برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در این حوزه بر عهده دارند، بسترهای لازم برای برگزاری باشکوه این عرصه سیاسی مهم فراهم شده و هیچ مشکلی وجود ندارد و سایر برنامه ریزی ها را در زمان باقی مانده با قاطعیت انجام می دهیم.

قاسمی تاکید کرد: به مردم اطمینان می دهیم وظیفه صیانت از انتخابات را بعنوان یک حق الناس به بهترین نحو ممکن انجام داده تا یک انتخابات باشکوه را داشته باشیم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسفند ماه سال جاری با شعار: انتخاب ۹۸، گام دوم انقلاب، قانون مداری و بی طرفی، انسجام ملی برگزار می شود و همه باید در تحقق این شعار در مسیر قانون حرکت و بار دیگر باعث یاس و ناامیدی را به دشمنان انقلاب خواهیم شد.

شهرستان مهران حدود ۳۰ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد بیش از ۱۹ هزار نفر در مناطق شهری و افزون بر ۱۰ هزار نفر نیز در روستاهای این شهرستان سکونت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =