رییس هیات نابینایان و کم بینایان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد

شهرکرد-ایرنا- رییس هیات نابینایان و کم بینایان چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه با حضور رییس فدراسیون در اداره کل ورزش و جوانان استان انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، در نشست مجمع انتخاباتی این هیات، شهرام آقابابایی با کسب ۱۴ رای به عنوان رییس این هیات نابینایان و کم بینایان در چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.

رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران گفت: هم‌اکنون ۹ رشته ورزشی در این فدراسیون فعال است و در تعدادی از این رشته‌ها ورزشکاران ایرانی صاحب عنوان‌های جهانی هستند.

محمدرضا مظلومی افزود:هم اینک در ۳۱ استان هیات نابینایان و کم بینایان فعالیت دارد و با وجود محدودیت‌های مالی، تاکنون تمامی برنامه‌های تقویم اجرایی فدراسیون برگزار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: یکی از سیاست‌های وزارتخانه، توسعه ورزش برای تمامی اقشار در جامعه است و در این مسیر محدودیت اعتبارات بزرگترین معضل پیش‌روی ورزش کشور است.
حمید کریمی افزود: نیاز اصلی روشندلان زیرساخت‌های اختصاصی در ورزش است که امید است با ورود بخش خصوصی و حمایت‌های دولتی بتوان در این مسیر گام برداشت.
به گزارش ایرنا،۳ هزار و ۱۸۶ نابینا و کم‌بینا در استان زیر خدمات عمومی و اختصاصی  بهزیستی هستند که تعدادی از این روشندلان به ورزش مشغول هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =