۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۹
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83642436
۰ نفر

برچسب‌ها

۳ پژوهشگر برتر کشوری آموزش و پرورش گیلان تجلیل شدند

رشت - ایرنا- سه پژوهشگر برتر کشوری از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "صاحبه نجفی" معلم نمونه پژوهشگر کشور، "آرمیتا نجفی" پژوهشگر برتر جشنواره جابربن حیان و "نوریه گیتی بین" دارنده رتبه سوم جشنواره جوان خوارزمی از سوی نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان تجلیل شدند.

"صاحبه نجفی" فرهنگی مدرسه استثنایی ایوب شهرستان لاهیجان رتبه اول معلم پژوهنده کشور را از آن خود کرد، در همایش  بزرگداشت روز ملی پژوهش که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، از صاحبه نجفی معلم مدرسه استثنایی ایوب لاهیجان به عنوان معلم پژوهنده برگزیده کشور تجلیل شد.

این معلم پژوهنده دارای مدرک کارشناسی کاردرمانی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است و پیش از این نیز در رقابت های مختلف پنج بار رتبه نخست استان و کشور را کسب کرده است.

"نوریه گیتی بین" دانش آموز دبیرستان شاهد آیت الله بهجت ناحیه یک رشت نیز در بیست و یکمین دوره جوان خوارزمی رتبه سوم کشور را از آن خود کرد.

گیتی بین با ارائه اثر سکوت توانست مقام سوم کشوری را در گروه زبان و ادبیات فارسی کسب کند، سکوت مجموعه اشعاری است که در قالب مثنوی، چهار پاره و سبک نو با موضوعات اجتماعی و عاشقانه سروده شده است.

"آرمیتا نجفی" دانش آموز پایه دوم دبستان شاهد سمیه رشت نیز با اثر علم جابر، طبقه بندی سنگ های قیمتی به عنوان پژوهش گر برتر کشوری در جشنواره جابربن حیان برگزیده شد.

استان گیلان دارای حدود ۴۰۰ هزار دانش آموز است که در افزون بر پنج هزار واحد آموزشی تحصیل کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =