۷۸ درصد کرمانشاهی‌ها درخواست دریافت قبض پیامکی گاز دادند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه گفت: تاکنون ۷۸ درصد مشترکان گاز استان با مشارکت در طرح ملی حذف قبوض کاغذی، نسبت به ارسال اطلاعات خود برای دریافت قبض پیامکی اقدام کرده‌اند.

سیروس شهبازی روز سه‌شنبه به ایرنا افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغی شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حذف قبض کاغذی گاز از ابتدای آذرماه سال جاری و در راستای مسوُولیت‌های اجتماعی شرکت گاز استان و به منظور کمک به محیط زیست و خدمات بهینه به مشترکین، تاکنون اطلاعات ۴۵۶ هزار و ۳۰۰ مشترک از مجموع ۵۸۵ هزار مشترک گاز استان دریافت شده است.

وی با قدردانی از مشترکینی که تاکنون نسبت به ارسال اطلاعات خود اقدام کرده اند از سایر مشترکان تقاضا کرد تا برای ثبت و تکمیل اطلاعات خود شامل کدپستی، شماره اشتراک و شماره تلفن همراه با یکی از روش های ذیل نسبت به ثبت اطلاعات اقدام کنند.

ارسال شماره اشتراک خود از چپ به راست (شماره اشتراک*۱) به شماره پیامک متمرکز ۱۰۰۰۱۹۴ و یا از طریق وب سایت شرکت گاز استان کرمانشاه (http://www.nigc-ksh.ir) گزینه خدمات الکترونیک و کلیک برروی آیکون «ثبت شماره موبایل و کدپستی مشترکین گاز» و ورود به صفحه دریافت اطلاعات مشترکین و یا استفاده از آدرس اینترنتی صفحه حذف قبوض کاغذی گاز به آدرس: (http://ghabz.nigc.ir) و ورود به صفحه دریافت اطلاعات مشترکین.

وی یادآور شد: با اجرای این طرح در استان ضمن کاهش هزینه‌های چاپ و توزیع قبوض، کمک قابل توجهی نیز به منظور حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی ها و نیز جلوگیری از قطع حداقل ۲۰۰ درخت تنومند در طول سال صورت خواهد گرفت و بدون شک تسریع در انجام این کار رضایت قابل توجه مشترکان نیز به همراه خواهد داشت.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت دارد و حدود ۵۸۵ هزار مشترک در بخش های صنعتی، تجاری، خانگی و عمومی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند. 

اکنون ساکنان یک هزار و ۳۱۰ روستا و ۲۸ شهر استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.