پزشکان قزوینی برای نصب کارتخوان تا ۳۰ بهمن فرصت دارند

قزوین - ایرنا - پزشکان قزوینی تا ۳۰ بهمن ماه امسال مهلت دارند تا با ثبت نام در سامانه پایانه فروشگاهی برای نصب کارتخوان در مطب‌های خود اقدام کنند.

سعید حوائج، مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین روز سه‌شنبه با اشاره به تفاهم‌نامه سازمان نظام پزشکی و امور مالیاتی کشور، اظهار داشت: براساس تفاهم‌نامه به عمل آمده پزشکانی که تاکنون موفق به ثبت پایانه‌های فروشگاهی (کارتخوان بانکی) نشده‌اند تا آخر بهمن ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی الکترونیکی https://tax.gov.ir نسبت به ثبت سریال استاندارد پایانه فروشگاهی یا پایانه‌های پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی خود (کارتخوان بانکی)، اقدام کنند.
این مسوول مالیاتی استان قزوین خاطرنشان کرد: برای آن دسته از مودیانی که تا مهلت یاد شده اقدام به اعمال قانون کنند حداکثر تشویق‌ و تسهیلات مقرر در بخشودگی مالیاتی اعمال خواهد شد.
حوائج، نصب سامانه فروشگاهی را گامی در جهت شفافیت مالی و عدالت مالیاتی دانست و یادآور شد: نصب کارتخوان‌های مجهز به استانداردهای تعریف شده مالیاتی در تمامی بنگاه‌های اقتصادی، کسب و کار و نظارت بر این فرایند لازمه تحقق عدالت مالیاتی بوده و پیاده‌سازی نظام مالیاتی مدرن بدون دسترسی به سامانه‌های اطلاعاتی دقیق امکان‌پذیر نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =